prev next

İbrahim AKAYDIN, Manisa’ya bağlı Salihli ilçesinde doğdu. Temel  eğitimini Yuksel College’de derece ile tamamladı. Lisans eğitimine öncelikle Kıbrıs Girne American University  Communication Faculty'de başladı. Devamında  İstanbul Galatasaray University garantörü,  Beykoz University‘de eğitimlerini tamamladı. Lojistik sektöründe bir süre faaliyet gösterdi. ''Türkiye'de deniz yolu taşımacılığı problemleri ve cözümleri'' hakkında kitap yazdı.Üniversite kütüphanesine katkıda bulundu.

   2009 İrlanda merkezli Google arama motoru reklamcılığı dahil olmak üzere   Dijital Pazarlama alanında bir çok seminer ve sertifikasyon eğitimlerine katılarak başarılar elde etti.  Spesifik ve analitik çeşitli kampanyalar hazırlayarak başladığı Dijital Reklam Dünyası'nda kendini kanıtladı. 2013 yılında merkezi İzmir'de olmak üzere İstanbul ,Ankara ve Bursa şubelerini kurdu. Profesyonel iş yaşamında kendisini destekleyen ekibiyle başarılara imza atarak yüzbinlerce dolarlık reklam kampanyalarını yönetmekte ve danışmanlık vermeye devam etmektedir.

  İşini severek yapan, detayları önemseyen ve insan ilişkileri noktasında esnek olmanın verimlilik olarak geri döndüğünü  defalarca tecrübe etti. Yeniliğe açık yapısıyla   İbrahim AKAYDIN  başarılı bir şekilde yürütmekte olduğu yoğun iş temposunun stresini atmak için hobi bahçesi oluşturdu. 2016-2017 tarihleri arasında Gediz Ovası'nda  Organik Tarım onaylı sertifikalı fidan kullanarak toplamda 70.000m2 alanda 2800 adet ağaçlandırma yaparak  başarılı girişimlerinden dolayı bağlı olduğu Tarım Müdürlüğü ve Bakanlık tarafından teşekkür ve takdir belgesi aldı. 

 E-ticaret/Online/Tanıtım internet sitesi tasarımları oluşturarak, e-ticaret siteleri, arama motorları  ve sosyal medya reklamları ile firmalara özel kampanyalar düzenlemektedir.

Son olarak 2019 yılında ABD'de şirket kurup hali hazırda Amazon FBA, Shopify ve Dropshipping alanlarında e-ticaret yapmaktadır.

Ayrıca; fikir geliştirmenin, zihni ve bedeni sürekli aktif tutuyor olduğunun farkındalığını yaşayan biri olarak hem iş, hem de özel hayatta yaratıcı olmanın önemli olduğunu vurgulamaktadır. 

 

KAMPANYALAR İÇİN MAİL ADRESİNİ BIRAK.